Jak zostać informatykiem – zdobywaj podstawową wiedzę za darmo.

JAK ZOSTAĆ INFORMATYKIEM

Jesteś uczniem lub studentem i zastanawiasz się co dalej w życiu? A może pracujesz ale obecna branża nie sprawia Ci satysfakcji? Chciałbyś spróbować w IT ale nie wiesz od czego zacząć? Zobacz jak zostać informatykiem...

Zacznij u siebie w domu

Możesz już teraz zacząć przygodę z IT nie wychodząc z domu. Wystarczy, że masz laptopa i trochę wolnego czasu... Nie wiesz czy to dla Ciebie? Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Stwórz własną bazę wiedzy

Od samego początku dokumentuj wszelkie działania. To co wykonujesz ucząc się zapisuj najlepiej do elektronicznego notesu. Zawsze będziesz mógł do tego wrócić.

Zacznij obserwować tematyczne portale

Zbuduj bazę portali oraz blogów, które dostarczą Ci nowych pomysłów do nauki. Jeśli będziesz śledził najlepszych sam będziesz stawał się coraz lepszy.

Bądź cierpliwy i konsekwentny

Nie zniechęcaj się. Jeśli kręci Cię rozwój w tematyce IT to bądź konsekwentny, a owoce przyjdą jak nie za kilka miesięcy to za kilka lat.

Dołącz do lokalnych grup tematycznych

Poszukaj spotkań zwolenników technologii w jakiej chcesz się rozwijać i ucz się od nich jak najwięcej. Możesz to zrobić na przykład dzięki platformie meetup.com

Gwarantowane resultaty

Obserwuj rynek IT aby być na bieżąco i dostrzegaj możliwości a rezultaty przyjdą same. Wystarczy konsekwentnie uczyć się i robić to co się lubi.

Zacznij zdobywać wiedzę już teraz zupełnie za darmo

PIERWSZE KROKI

Czym chcesz się zajmować?

Czasy "Informatyków" od wszystkiego już za nami. Wybierz jedną ze specjalizacji jakie chcesz wykonywać i zacznij się uczyć.

STWÓRZ WŁASNE ŚRODOWISKO TESTOWE ZUPEŁNIE ZA DARMO

Na samej teorii daleko nie zajedziesz.

Ucz się w praktyce tworząc własne środowiska testowe i to zupełnie za darmo bo na swoim laptopie

Technologia nie jest ważna, Tylko TY!!!

Nie ważne w jakiej technologii zaczniesz się rozwijać. Najważniejsze aby wybrać cel i konsekwentnie do niego dążyć i monitorować czy to dobry kierunek.